СК «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ» підбила підсумки роботи за 2016 р.

21 березня

ПРИРІСТ ПЛАТЕЖІВ

За 2016 року обсяг страхових платежів, залучених компанією «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ», склав 37,4 млн. грн., що на 0,7 млн. грн. більше, ніж за аналогічний період минулого року.

 

НАЙДИНАМІЧНІШІ ВИДИ - ВАНТАЖІ, МАЙНО І ДМС

Найдинамічнішим видом страхування стало страхування вантажів (приріст в 2,5 рази), а також страхування майна (приріст на 40%). За договорами добровільного медичного страхування отримано на 11% більше, ніж у 2015 році, а обсяг платежів по транспортних видах зберігся на тому ж рівні.

 

СТО ВИПЛАТ НА ДЕНЬ

Кількість врегульованих страхових подій за 2016 р склала 27 252, що вдвічі більше, ніж рік тому. Таким чином, в середньому за кожен робочий день здійснюється близько ста страхових виплат. Найчастіше здійснюються виплати за договорами ДМС.

 

ВИПЛАЧУЄТЬСЯ БІЛЬШЕ МІЛЬЙОНА ГРИВЕНЬ НА МІСЯЦЬ

Всього страхувальникам виплачено 15,7 млн. грн. (в середньому - 1,3 млн. грн. на місяць). Найбільше виплачено за договорами ДМС, КАСКО та ОСЦПВ.

 

СТАБІЛЬНЕ ЗРОСТАННЯ СТРАХОВИХ РЕЗЕРВІВ

Обсяг страхових резервів досяг 19 млн. грн., що на 21% більше, ніж рік тому.

 

ВИСОКА ЗАБЕЗПЕЧЕНІСТЬ РЕЗЕРВІВ ЛІКВІДНИМИ АКТИВАМИ

Страхові резерви компанії повністю забезпечені високоліквідними активами, обсяг яких в 3,3 рази перевищує обсяг сформованих страхових резервів - це є одним з найвищих показників на українському ринку.

 

НАДІЙНИЙ ПЕРЕСТРАХУВАЛЬНИЙ ЗАХИСТ

У 2016 році в рамках співпраці з перестрахувальним брокером Oakeshott, що входять до синдикату Lloyds, було переукладено договір облігаторного перестрахування з компанією SCOR (Франція). Всі великі ризики «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ» перестраховуються на європейських ринках, в компаніях з найвищими показниками надійності.

 

ПОЗИТИВНИЙ РЕЗУЛЬТАТ ФІНАНСОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

На кінець 2016 р нерозподілений прибуток компанії склав 35 млн.грн.

Повернутись до списку новин